E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Moti boldnew shost domain

Etiketim: moti boldnew shost domain

Parashikimi i motit për ditën e premte, 24 Shtator 2021

Ashtu si sot, edhe për ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë...

Parashikimi i motit për ditën e mërkurë, 22 Shtator 2021

Ditën e merkurë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Parashikimi i motit për ditën e hënë, 20 Shtator 2021

Dita e hënë do të sjellë reshje shiu në të gjithë teritorin si dhe një ulje të lehtë të temperaturave në të dyja ekstremet. Pjesa...

Ulje temperaturash, reshje shiu dhe …/ Ja çfarë ndodh me motin...

Java që pritet të nisë dëshmon që dalëngadalë do të na duhet të shtojmë në garderobat tona veshjet me të trasha. Java do të nisë...

Rrebeshe shiu dhe …/ Parashikimi i motit për ditën e diel,...

Të ndodhur në stinën e vjeshtës ajo që tashmë pritet është moti i paqëndrueshëm dhe reshjet e shiut. Në këtë mënyrë për të dielën parashikohet...

Parashikimi i motit për ditën e enjte, 9 Shtator 2021

Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Për këtë arsye edhe për ditën e nesërme moti parashikohet me...

Parashikimi i motit për ditën e martë, 7 Shtator 2021

Nesër (e martë dt.07) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 20 / 29...

Parashikimi i motit për ditën e enjte, 2 Shtator 2021

Ditën e Enjte vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qendrueshme. Orët me diell do të mbizotërojnë në...

Parashikimi i motit për ditën e martë, 31 Gusht 2021

Pas një vere të nxehtë po mbërrijmë kështu drejt vjeshtës meteorolgjike e cila do të nisë këtë javë. Kjo nuk do të thotë që...

Parashikimi i motit për ditën e premte, 27 Gusht 2021

Situata e paqendrueshme që ka përfshirë vendin në ditën e sotme është pasojë e kalimit të masave më të freskëta dhe të lagështa. Në afatin...

Rrebeshe shiu, ulje temperaturash dhe …/ Parashikimi i motit për ditën...

Për ditën e nesërme vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e masave ajrore të paqendrueshme. Moti parashikohet me vranësira dhe intervale kthjellimi. Reshje shiu...

Parashikimi i motit për ditën e martë, 24 Gusht 2021

Ashtu dhe dita e sotme, edhe e marta do të ketë mot të kthjellët dhe me temperatura mbi normalen për periudhën në të cilën...

Parashikimi i motit për ditën e hënë, 23 Gusht 2021

Dita e Hënë pritet të ndikohet nga masa ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Temperaturat gjatë ditës së hënë pritet të...
WhatsApp DENONCO