E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Monologu

Etiketim: monologu

Rikthehet në TV Adi Krasta/ Monologu brilant që i “theu turinjtë”...

Pas largimit të bujshëm nga ‘’News 24’’, shoqëruar me mjaft polemika dhe debate lidhur me censurën dhe lirinë e medias, rishfaqet moderatori i njohur...
WhatsApp DENONCO