E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Modele Playboy

Etiketim: modele Playboy

Festë me vajzat e Playboy, reperat shqiptar lënë qindra euro bakshish

Blazer, një nga miqtë më të mirë të këngëtarit Sergio, ka zbuluar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, një çmenduri në...

Pozoi nudo përpara xhamisë/ Lëshohet fletë-arrest për modelen e Playboy (Foto)

Modelja e shumëpërfolur e “Playboy”, Marisa Papen mund të përballet me tre vjet burg në Turqi për fotografitë nudo të realizuara në vendet fetare....

Ekspozon pjesët intime përpara xhamisë, modelja e Playboy rrezikon të bugoset...

Modelja e “Playboy”-t, Marisa Papen rrezikon burgun pasi ekspozoi pjesët intime përpara xhamisë së famshme të Stambollit “Hagia Sophia” në vitin 2018 gjatë një...

Shqiptarja e parë e revistës Playboy/ Gjithnjë provokuese dhe gjermanët po...

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”. Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më...

Pamje të frikshme/ Modelja e Playboy sulmohet nga qentë Pitbull (Foto)

Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur modeles së Playboy-t. Heather Elizabeth Parkhurst është shtruar në spital pasi është sulmuar nga dy qen të...

Ish i dashuri vret terapisten e njohur të seksit, dikur modele...

Terapistja e seksit në Hollywood, Amie Harwick është vrarë gjatë fundjavës. 38-vjeçarja u gjet e vdekur në shtëpinë e saj të shtunën me lëndime në...
WhatsApp DENONCO