Shqiptarja e parë e revistës Playboy/ Gjithnjë provokuese dhe gjermanët po ‘çmenden’ pas saj

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”. Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara të fitnesit në Austri.

Iris është e njohur gjithashtu edhe nga një rol që ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Anna dhe dashuria).

LEXO EDHE  “Përdor serum, e mbaj me akull”, Armina zbulon sekretet për një gjoks në formë

Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top-modelen më të mirë. Ajo është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.