E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Mitingu

Etiketim: mitingu

“Rama ik” në mitingun e Peshkopisë, ja reagimi i Kryeministrit

Gjatë fjalës së tij në një takim me banorët në Peshkopi, kryeministri Edi Rama është ndërperë nga një qytetar që thërriste “Rama ik”. Pasi...

FOTO/ Basha: Do rihapim filialin e Universitetit në Peshkopi, mos ia...

Kreu demokrat Lulzim Basha premtoi nga Dibra rihapjen e filialit të universitetit në Peshkopi, ndërsa u shpreh se Qeverisja e Ramës i shkaktoi...

Basha thirrje shqiptarëve: Ndryshimin e madh se bëj dot pa ju,...

Kreu demokrat Lulzim Basha u shpreh pasditen e sotme, në hapjen e fushatës së PD për zgjedhjet e 25 prillit, se pa ndihmën dhe...

VIDEO/ Basha: Edhe 31 ditë dhe nis ndryshimi i madh, do...

Kreu demokrat Lulzim Basha e cilësoi si bashkimin e madh të ndryshimit mitingun e sotëm të hapjes së fushatës së Partisë Demokratike. Basha tha se...

Liçaj-Ramës: Edhe 1 muaj dhe do e shohësh sa të vlen...

"Edhe një muaj dhe ke për ta parë sa të vlen lëkura", iu drejtua aktori Neritan Liçaj, Kryeministrit Edi Rama, nga mitingu elektoral i...

LIVE/ “Rama ik”, nis mitingu i hapjes së fushatës së PD....

Nën thirrjet "Rama ik" dhe "Edi Rama ka mbaruar" është çelur në sheshin Nënë Tereza në Tiranë, fushata e Partisë Demokratike për zgjedhjet e...

VIDEO/ “Rama ik”, dhjetra qytetarë presin me entuziazëm Bashën në Berat

Nën thirrjet "Rama ik" dhe "Lulzim Basha" disa dhjetra banorë të Beratit kanë pritur kreun demokrat Lulzim Basha në fushatën që po zhvillon në...

Nuk është flamuri problemi

Nga Enri Xhafo Kush mendon se ambasadorja e SHBA nuk e di që flamuri amerikan në Shqipëri e Kosovë është në çdo protestë apo tryezë...

Protesta e opozitës, Rama bën tërheqjen e parë…

Mijëra qytetarë protestuan dje për rreth 3 orë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” duke kërkuar largimin e Edi Ramës nga posti i kryeministrit. “Rama ik”...

VIDEO/ Kongresi-miting i Ramës, si u mbushën karriget në shesh nga...

Disa qindra automjete kanë transportuar anëtarë të PS-së dhe punonjës të administratës publike nga rrethe të ndryshme të vendit për të mbushur karriget e...

VIDEO/ Rama mbledh në Vlorë administratën, si vullnetarët e Enverit…

Në të njëjtën orë që opozita e bashkuar po zhvillon një miting-proteste në Tiranë, Edi Rama në Vlorë ka vendosur të mbledhë punonjës të...
WhatsApp DENONCO