E premte, Nentor 27, 2020
Etiketimet Minorene

Etiketim: minorene

Postoi foto intime të vajzës së saj minorene, ja sa u...

Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale jo të zakontë në Shqipëri, atë të “pornografisë”. Ato janë...

Përdhunimi i 13 vjeçares, Lleshi: Fëmijët tani po e kuptojnë se...

Kryetarja e Agjensisë Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës, Alma Tandili Lleshi, ka bërë të ditur se familja dhe vajza nga Kavaja,...
WhatsApp DENONCO