E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Ministria e arsimit

Etiketim: ministria e arsimit

Ministria e Arsimit në Kosovë paralajmëron: Nëse situata përkeqësohet, shkollat mund...

Ministria e Arsimit në Kosovë i ka bërë thirrje mësuesve dhe nxënësve për kujdes të shtuar në shkolla, në mënyrë që të ruajnë shëndetin...

Diplomat e Ekonomikut/ Ministria e Arsimit kërkon nga Universiteti i Tiranës...

Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë (MASR), pasi u njoh me problematikën e moslëshimit të diplomave të studentëve të Fakultetit të Ekonomisë (UT), përmes...

Studentët kërkuan anulimin e tarifave për vitin akademik/ Ministria e Arsimit:...

Ministria e Arsimit 'ia kalon topin' Universiteteve lidhur për kërkesën e studentëve për anulimin e tarifave për vitin akademik 2019-2020”. Ministrja e Arsimit, në një...

Skandali/ Ministria e Arsimit ishte në dijeni të abuzimeve seksuale në...

Abuzimi seksual me nxënësen 15-vjeçare të shkollës në Babrru merr përmasat e skandalit. mësohet se Ministria e Arsimit ka qenë në dijeni të abuzimeve...

Lëvizje në Ministrinë e Jashtme dhe atë të Arsimit (EMRAT)

Lëvizje drejtuesish në Ministrinë e Jashtme dhe atë të Arsimit. Redi Shtino lirohet nga detyra e zv.ministër i Arsimit Sportit dhe Rinisë, dhe në...

Skandal/ Ligji i miratuar sot nga Kuvendi për Rininë i kopjuar...

Ligji i miratuar sot nga Kuvendi për Rininë është i kopjuar nga serbët. Ligji është paraqitur në Kuvend nga Ministria e Arsimit, e drejtuar nga...
WhatsApp DENONCO