E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Meco

Etiketim: meco

Sonila Meço: Nëse nuk reagoni me votë, faji nuk është më...

Nga Sonila Meço – U tha policëve, “pas orarit zyrtar, o burra në fushatë elektorale për të mbledhur vota”. Nuk u ndien shqiptarët, “e mo...

“Kontrata e vaksinës është konfidenciale”, Meço-Ramës: Ta dimë, e blejmë sa...

Gazetarja Sonila Meço ka reaguar lidhur me kontratën e vaksinave, e cila klasifikohet si sekret shtetëror nga Kryeministri Edi Rama. Meço shkruan se çdo kryeministër...

Me kë kanë bashkëpunuar bandat për krimin elektoral? Spiropalit i merret...

Lulzim Basha nuk është aq trim sa përmend kanunin në Shkodër. Kështu u shpreh ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali. Ajo tha se sot në burg...

Debati/ Gazetarja i përvishet Spiropalit: Keni mbushur burgjet me qytetarë, ku...

Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali, tha sot se fjalimi i kryeministrit Edi Rama me fjalët burg, burg, burg ishte mëse i domosdoshëm. Spiropali tha se...

Klosi i thur elozhe opozitës së re/ Gazetarja: Shyqyr që erdhi...

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi, tha se futja e deputetëve të rinj në Kuvend i dha mundësi mazhorancës që të miratohet edhe...
WhatsApp DENONCO