E shtunë, Qershor 6, 2020
Etiketimet Mafie

Etiketim: mafie

Kush është shqiptari i arrestuar edhe për trafik droge?/ Kërcënuan biznesmenin...

Hija e mafies kthehen në qytetin italian të Viterbos. Midis të arrestuarve nga karabinierët është edhe David Hima, i akuzuar për zhvatje të rënduar...

Pronat e sekuestruara të mafies, ja deri kur ka afat projekti...

Është hapur zyrtarisht Raundi i Katërt për projekt-propozime nëkuadër të programit C.A.U.S.E. – Përdorimi i Pronave të Konfiskuara për Sipërmarrje Sociale. Sipas njoftimit tëAutoriteti...

Mafia shqiptaro-greke në burgje, goditet grupi kriminal/ Si urdhëroheshin vrasjet…

Autoritetet greke i kanë dhënë goditje vendimtare një grupi kriminal të përbërë nga shtetas vendas dhe shqiptarë, që vepronte në burgun e Koridalosit. Në orët...

VIDEO+ FOTO/ Firma e caktuar nga Veliaj për parkingjet, kush fshihet...

“Pay and Go shpk” kompania të cilës Bashkia e Tiranës do t’i japë shërbimin ekskluziv të mbledhjes së tarifave të parkimit, është e lidhur...

I lidhur me mafien siçiliane, ja si u lirua para dy...

Kasëm Piluri, 57 vjeç, me origjinë nga Nivica e Tepelenës i cili u arrestua dje në Vlorë për llogari të Interpolit. Piluri është një emër...
WhatsApp DENONCO