E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Lokali

Etiketim: lokali

VIDEO+FOTO/ Shpërthimi në Durrës, ja lokali që iu vendos eksplozivi

Mbrëmjen e së mërkurës një lokali në plazhin e Durrësit iu vu një sasi eksplozivi. Lokali është në sektorin Teuta dhe është në pronësi të...
WhatsApp DENONCO