E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Linda Rei

Etiketim: Linda Rei

Transgjinorja Linda Rei shtatzënë? Ja si qëndron e vërteta

Transgjinorja Linda Rei u shfaq dit⌂n e djeshme me barkun e rrumbullakosur, në studion e emisionit të pasdites, “Ftesë n’5”. Kur u pyet nga...

Transgjinorja Linda Rei rrëfen vështirësitë e fëmijërisë: Kisha mësues homofob

Linda Rei ka qenë e ftuar në ‘Ftesë në 5’ për urdhrin e ri të Presidentit të SHBA, Joe Biden, i cili rrëzon urdhrin...

Të zhveshur në shtrat/ Zbulohet lidhja e Beratit të ‘Përputhen’ me...

Berat Behramaj ka qenë shumë i komentuar së fundmi pas pjesëmarrjes në "Përputhen". Modeli me trupin e palestruar dhe sytë bojëqielli ra në sy...
WhatsApp DENONCO