Të zhveshur në shtrat/ Zbulohet lidhja e Beratit të ‘Përputhen’ me transgjinoren Linda Rei (Foto)

Berat Behramaj ka qenë shumë i komentuar së fundmi pas pjesëmarrjes në “Përputhen”. Modeli me trupin e palestruar dhe sytë bojëqielli ra në sy për pamjen e tij, por edhe për debatet që ndezën studion.

Dy vite më parë, sipas dailyxing.com, Berati ka qenë në vëmendje të mediave pas disa postimeve të Linda Reit. Kjo e fundit në vitin 2018 publikoi një video në InstaStory ku shfaqte Beratin në shtrat lakuriq dhe shkruante: “Çohu more se shkoi vonë”. Ndërkohë mes Lindës dhe Beratit nuk mungonin komentet, të tilla si ‘Auu u laga’.

LEXO EDHE  Atdhe Xharavina tregon kërkesën e sikletshme nga një burrë për gruan e tij

Këto postime e komente bënë që asokohe të shkruhej se mes Lindës dhe Beratit kishte nisur një lidhje ndërsa sot nuk dihet cila është marrëdhënia mes tyre.

Image
Image
Image