E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Lesi

Etiketim: Lesi

Pse e krijon Edi Rama këtë kurs përplasje me BE?

Nga Nikoll LESI- Edi Rama po shkon me vetdije në një përplasje publike me BE. Nuk ka ndodhur në këto 30 vite që një...

Nikoll Lesi: Sot Edi Rama ka shansin e jetës, ndryshe do...

Botuesi Nikoll Lesi i është drejtuar me një mesazh të qartë Edi Ramës, ditën kur Kuvendi pritet të miratojë ndryshimet Kushtetuese. Lesi duke iu drejtuar...

Thirrja e Nikoll Lesit: President, shpërndaje këtë Parlament

"President, shpërndaje këtë Parlament". Është kjo thirrja që i drejtohet Presidentit nga gazeta Koha Jonë me botues Nikoll Lesin. Në shkrim thuhet se "para një...

Ben Blushi largohet nga TCH? Nikoll Lesi zbulon planet: Më shpejt...

A do të largohet Ben Blushi nga Top Channel? Një prej portaleve ka publikuar një lajm se Blushi mund të largohet në shtator. “Iconstyle.al”...

Nikoll Lesi mesazh Bashës: Nëse opozita përçahet, Rama ju shqyen

Gazeta Koha Jonë me botues Nikoll Lesin, në një kryeartikull, shkruan se nëse opozita futet e përçarë në zgjedhje dhe jo në koalicion të...

Zgjedhje lokale në tetor 2020? Nikoll Lesi zbulon prapaskenat e Edi...

Gazeta "Koha jonë" me botues Nikoll Lesin, në një artikull redaksional të saj, shkruan se Kryeministri Edi Rama mund të çojë vendin drejt zgjedhjeve...

Nikoll Lesi: Dhunimi i protestuesve, Rama vulosi fillimin e rrëzimit të...

Botuesi Nikoll Lesi në një koment të botuar në Koha Jonë ka reaguar aktet e dhunës ndaj protestuesve në sheshin Skënderbej. Lesi shkruan se data...

Nikoll Lesi pyet Bashën: Kur do e rrëzoni Edi Ramën…

Gazeta Koha Jonë me botues Nikoll Lesin në një editorial të saj shkruan se shtatori e tetori ikën, ka ardhur nëntori, por prapë Edi...

Nikoll Lesi: Luli dhe Monika t’u shpjegojnë shqiptarëve pse po heshtin...

Gazeta Koha Jonë me botues Nikoll Lesin, në një kryeartikull të saj, i kërkon drejtuesve të opozitës, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, që t'u...

Nikoll Lesi shuplakë opozitës: Edi Rama nuk rrëzohet me Facebook

Gazeta Koha Jonë me botues Nikoll Lesin në editorialin e saj shkruan se Edi Rama nuk rrëzohet nga posti i Kryeministrit me Facebook. "Ndërkohë opozita...

Nikoll Lesi: Rama shpall zgjedhje të parakohshme, ja çfarë i sugjeruan...

Pas aktit civil të kryeministrit maqedonas Zaev, i cili e çoi vendin në zgjedhje të parakohshme me 12 prill 2020 me qeveri teknike, mësohet...

Nikoll Lesi zbulon planin sekret të Ramës/ Ja ç’do të bëjë...

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi surprizë i opozitës për djegien e mandateve...
WhatsApp DENONCO