E mërkurë, Janar 27, 2021
Etiketimet Kryesimin

Etiketim: kryesimin

Bundesliga/ Bayerni kalon Mainz-in, merr kryesimin e renditjes

Bayerni i Munihut ka arritur një fitore 1-3 kundër Mainzit në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të të Bundesligës gjermane. Shifrat i zhbllokoi i...

Juventus merr kreun e Seria A, Ronaldo me rekord të ri

Juventusi fitoi me rezultatin 3-1 përballë Udinezes, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të në Serinë A. Me këtë fitore bardhezinjtë kanë marrë përkohësisht kreun...

Kategoria Superiore/ Laçi merr kryesimin, Flamurtari ndal Bylisin

U luajtën dy takimet e orës 13:00 të Kategorisë Superiore, ato mes Flamurtarit dhe Bylisit dhe Laçit ndaj Luftëtarit. Skuadra e Bylisit nuk shkoi më...

Bundesliga/ Bayernit nuk i lejohen hapat fals, Leipzig në kërkim të...

Bayerni i Munihut luan ditën e sotme ndaj Werder Bremen. Situata për bavarezët nuk është aspak pozitive, teksa vijnë në këtë ndeshje pas dy humbjeve...

Real Madrid “nënshtron” Espanyol, merr e vetme kryesimin e tabelës

Reali i Madridit ka arritur një fitore komode 2-0 ndaj Espanyolit të vendit të parafundit. Ndeshja u zhbllokua në fundin e pjesës së parë, ku...
WhatsApp DENONCO