E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Koronavirusi shendeti boldnews host domain

Etiketim: koronavirusi shendeti boldnews host domain

Covid 19/ 17 viktima dhe 1766 të infektuar në Itali në...

Pëson ulje numri i të infektuarve të rinj në Itali. Një ditë më parë, shteti apenin numëronte 1869 raste të reja me Covid-19, ndërsa...

Covid 19/ Infektohet drejtoresha e një kopshti në Elbasan, karantinohet i...

Ditën e sotme, një nga të infektuarit në qytetin e Elbasanit është drejtoresha e kopshtit nr. 13 në këtë qytet. Nga informacionet mësohet se gjithë...

E çuditshme/ Në Itali zbulojnë koronavirusin serb

Gjatë ditëve të fundit, një lloj i ri i koronavirusit, i mutuar dhe më agresiv se ai që gjendet në Itali, mund të jetë...

E tmerrshme/ Mjeku shqiptar publikon grafitë e mushkërive të personave të...

Ditët e fundit janë shtuar ndjeshëm rastet me koronavirus. Për më tepër, në terapi intensive ka të rinj nën moshën 35 vjeç. Mjeku i njohur,...

Koronavirusi/ Ky shtet europian rikthen karantinën në fundjavë

Një minishtetrrethim do të vendoset këtë fundjavë në Turqi me rastin e provimeve të pranimit në fakultete. Nga ky bllokim përjashtohen studentët që do të...
WhatsApp DENONCO