E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Koronavirusi itali boldnew shost domain

Etiketim: koronavirusi itali boldnew shost domain

Koronavirusi në Itali/ Rriten ndjeshëm infektimet në 24 orët e fundit,...

Italia ka regjistruar sërish shifra të larta të rasteve me Covid-19. Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, në 24 orët e fundit në Itali...

Koronavirusi në Itali/ 21 viktima dhe 4259 të infektuar në 24...

Janë rritur ndjeshëm rastet me koronavirus në Itali në 24 orët e fundit. Sipas të dhënave zyrtare mësohet se 4259 persona të tjerë rezultuan...

Koronavirusi në Itali/ 102 viktima në 24 orët e fundit

Autoritetet shëndetësorë në Itali kanë përditësuar të dhënat e fundit të COVID-19 atje. Sipas njoftimit zyrtar, gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 1.896 të...

Koronavirusi në Itali/ 251 viktima dhe mbi 6 mijë të infektur...

Janë 6.946 rastet e reja me COVID-19 të regjistruara në Itali, nga 286.428 tamponë të kryer. Shkalla e pozitivitetit qëndron në 2.4%, nga 3.7% të...

Koronavirusi/ 380 viktima dhe 24 mijë të infektuar në 24 orët...

Italia ka regjistruar 380 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Sipas të dhënave zyrtare, totali i viktimave shkon në 107.636, ndërsa shkalla...

Koronavirusi në Itali/ 251 viktima dhe mbi 14 mijë të infektuar...

Në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 14 931 raste të reja dhe kanë humbur jetën 251 persona në 24 orët e fundit. Sipas...

Koronavirusi në Itali/ 484 viktima në 24 orët e fundit

484 humbje jetë janë shënuar gjatë 24 orëve në Itali. Sipas buletinit të ministrisë së Shëndetësisë janë regjistruar 17, 839 raste të tjera. Numri...

Covid 19/ Rritje e frikshme viktimash dhe të infektuarish në Itali!...

Italia vijon të ketë shifra të lartë sa i përket infektimeve dhe viktimave nga Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit, shteti apenin ka regjistruar...

Covid 19 rikthen makthin në Itali/ 445 viktima dhe 34505 të...

Rritet frikshëm numri i të prekurve nga Covid-19 dhe thellohet bilanci i viktimave në Itali. Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët...
WhatsApp DENONCO