E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Koncesion

Etiketim: koncesion

Qeveria bën plane për koncesion të korpusit universitar

Nga Gjergj Erebara | BIRN | Tiranë Një vendim qeverie ka krijuar një grup pune në Bashkinë Tiranë për të përgatitur një koncesion për ndërtimin...

“Dyshime për një kontratë abuzive”, mjeku Koni: Koncesioni i sterilizimin kosto...

Mjeku i njohur Artan Koni, një prej përfaqësuesve të “Nismës Thurje” që sot ka dorëzuar në Gjykatë një padi për koncesionin e sterilizimit ka...

Anulohet “koncesioni i florinjtë” i rrugës Milot–Balldren

Zv/Kryeministri Erion Braçe zbuloi se koncesioni i rrugës Milot-Balldre është anuluar. I ftuar në emisionin “Provokacija” në Abc News, ai u shpreh se “kompania...

Milot-Balldre drejt anulimit/ Koncesionari nuk po siguron financime nga bankat

Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldre u miratua në Kuvend pak javë më parë, por burime i thanë Top Channel se kjo...

PS nuk ndal koncesionet. Ish-ministri: Do vazhdojnë dhe ofertat e pakërkuara...

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është shprehur se koncesionet do të vazhdojnë të jenë një instrument i rëndësishëm. “PPP do të vazhdojnë të jenë instrument...

Koncesioni i fushave të naftës, Gjiknuri favorizoi kompaninë e lidhur me...

Më 9 maj, ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës Damian Gjiknuri urdhëroi ngritjen e një grupi negociator për lidhjen e marrëveshjeve hidrokarbure për vendburimet Cakran-Mollaj,...
WhatsApp DENONCO