E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Koncerti i Noizyt

Etiketim: koncerti i Noizyt

Qindra të rinj grumbullohen në koncertin e Noizyt, asnjë masë ndaj...

Qeveria ndaloi hapjen e lokaleve të natës si dhe muzikën pas orës 20:00 në klube, me qëllim minimizimin e grumbullimeve të të rinjve, të...

Të Fundit