E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Koncension

Etiketim: koncension

VOA: Qyteti antik i Butrintit jepet me koncension!

Nga “Zëri Amerikës”- Qendra më e njohur arkeologjike në Shqipëri, qyteti antik i Butrintit, pritet të menaxhohet për dhjetë vitet e ardhshme nga një agjenci...

Edhe strehimi do të zgjidhet me koncension/ Veliaj u jep firmave...

Nevoja për strehimin e kategorive në nevojë që nuk përballojnë dot blerjen e një banese për shkak të nivelit të ulët të të ardhurave...

Me koncension edhe sahatët e energjisë elektrike

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë bëri me dije se tashmë është zgjedhur konsulenti që do ta asistojë qeverinë shqiptare lidhur me politikat standarde dhe...

450 milionë euro për dy korsi shtesë/ Tiranë-Durrës me koncension, tarifa...

Qeveria ka vendosur të nisë procedurën për dhënien me koncesion të ndërtimit të dy korsive shtesë në autostradën Tiranë-Durrës. Koncesioni është paralajmëruar disa muaj...
WhatsApp DENONCO