E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Kompania

Etiketim: kompania

Huawei publikon raportin vjetor të vitit 2019

Huawei publikon performancën solide të biznesit dhe angazhimin për ti shtuar vlerë markës për klientët dhe shoqërinë Huawei publikoi sot raportin vjetor të vitit 2019,...

Kompania amerikane teston ilaçin për koronavirusin

Një firmë biomjekësore amerikane ka njoftuar se do të fillojë studime shtesë klinike të Remdesivir-it, deri më tani ilaçi më premtues për koronavirusin. Testimet...

Nën hetim paraprak, kompanitë celulare tërhiqen nga rritja e tarifave/ Ulet...

Të tre kompanitë celulare kanë ulur me 200 lekë paketat standarde duke iu rikthyer çmimeve, që kishin para vendimit të Autoritetit të Konkurrencës. Të...
WhatsApp DENONCO