E shtunë, Shtator 26, 2020
Etiketimet Komisioner

Etiketim: komisioner

Komisionerët e arrestuar, Apeli liron edhe 5 të tjerë/ Emrat

Gjykata e Apelit të Durrësit ka vendosur për të gjithë komisionerët, e arrestuar më herët për “Dosjen 339”, masën e sigurisë “arrest në shtëpi”. Vetëm...

Nga komisioner i PS në drejtor arsimi/ Eksperti pyet Ramën: Ku...

Eksperti i arsimit, Ndriçim Mehmeti, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se arsimi është politizuar deri në palcë dhe Rilindja ka shkelur edhe...

Komisionerët e Vetting-ut në luks të shfrenuar/ Nga dhëmbët te këpucët...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të sigurojë jetën dhe shëndetin vetëm për komisionerët në përbërje të tij, duke përjashtuar këshilltarët dhe personelin. Por...
WhatsApp DENONCO