E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Klajdi kola

Etiketim: klajdi kola

“Edi Rama vjedh si Juventusi, Ilir Meta si Benevento… godet kur...

Gjyqtari i Superiores, Klajdi Kola, i ka haruar ditët e vështira kur mbeti i blokuar në Gjermani për shkak të pandemisë dhe tashmë ka...

Arbitri i Superiores i bllokuar në Gjermani, i bën thirrje Ramës...

Arbitri i Kategorisë Superiore, Klajdi Kola, momentalisht ndodhet në Gjermani, ndërsa kthimi i tij në atdhe është i pamundur për shkak të mbylljes së...
WhatsApp DENONCO