E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Kite

Etiketim: kite

Koncesionari 105 mln euro i laboratorëve mjekësorë shpërblehet edhe me 1...

Nga Boldnews.al Një nga komcesionet më të debatuar, edhe në radhët e vetë mjekëve, ka qenë laboratorët mjekësorë në spitalet shtetërore. Një koncesion me afat 10...

Tenderat e kiteve e respiratorëve, SPAK fal Manastirliun. Dosja në Prokurorinë...

Zbardhet dosja e hetuar nga SPAK për tenderat e kiteve dhe respiratorëve, ku sipas institucionit të akuzës për të dyja këto tender prokuroria ka...

ISHP hap tenderin, 138240 kite për Covid-19 me vlerë 1.3 mln...

Instituti i Shëndetit Publik do të blejë 138,240 kite për kryerjen e testimeve të Covid-19. Fondi për prokurimin e kiteve për testet Covid-19, tamponë...

Tenderi nga QSUT/ 77.6 mln lekë për blerjen e 8,640 tamponeve...

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” hap tenderin për blerjen e kiteve për diagnostikim të Covid-19 në kohë reale dhe tamponëve të përshtatshëm për përdorim...
WhatsApp DENONCO