E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Kerkim

Etiketim: kerkim

VIDEO/ Në kërkim nga autoritetet amerikane, arrestohet në Shkodër

Një person në kërkim nga autoritetet amerikane është arrestuar në zonën e Shkodrës. Policia njoftoi se, “mbi bazën e informacioneve të grumbulluara, Drejtoria e Forcës...

U dënua në mungesë me 6 vite burg, shpallet në kërkim...

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim ndërkombëtar për këngëtaren nga Kosova Fjolla Morina, e...

I kërkuar në Itali si anëtar i organizatave kriminale, arrestohet 41-vjeçari/...

Policia e Shkodrës rrestoi mbrëmjen e sotme një person të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Mësohet se i arrestuari është 41-vjeçari, Bledar Cafi, i...

Këto pesë gjëra mos i kërkoni kurrë në Google

Në shumicën e rasteve, Google është një motor kërkimi që mund të jetë shumë i dobishëm për të gjetur diçka që ju nevojitet. Sidoqoftë, ndonjëherë...

FOTO+Emri/ I kërkuar për tri vrasje, kush është shqiptari që i...

Një vrasës i trefishtë i arratisur kryeson një listë të vrasësve të huaj që fshihen në Mbretërinë e Bashkuar. Një numër i madh i vrasësve...

Babai i deputetit shpallet në kërkim nga policia, ja shkaku/ Emri

Policia njoftoi sot se ka shpallur në kërkim shtetasin S. Q., 61 vjeç, banues në Tiranë, administratori i subjektit. 61 vjeçari S.Q, mësohet se është...

Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Morinë 37-vjeçari

Një 37-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli është vënë në prangat e policisë në pikën kufitare të Morinës në Kukës. Arrestimi i L....

Në kërkim ndërkombëtar për drogë, pranga 44-vjeçarit

Një 44-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, është vënë në pranga nga policia, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Kapja dhe arrestimi i tij...

Anije turke dhe italiane në kërkim të helikopterit të rrëzuar në...

Anije italiane dhe turke u përfshinë në një operacion kërkim-shpëtimi pasi një helikopter ushtarak kanadez u zhduk në detin Jon, tha sot Ministria turke...

Dy vajza dhunohen në mes të ditës tek Ali Demi, shpallet...

Elidon Kotorri, person me precedentë të mëparshëm penalë është shpallur në kërkim për veprat penale plagosje dhe kanosje. News 24 raporton se dy vajza janë...

“Falsifikim dokumentesh”/ Në kërkim prej 2017, arrestohet 26-vjeçarja në Vlorë

Një 26 vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës mëngjesin e sotëm, pasi akuzohet për falsifikim dokumentesh. Sipas bruimeve zyrtare, nga verifikimet e kryera,...

Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi, Britania në kërkim të vaksinës

Rritet bilanci nga koronavirusi, që tashmë do të ketë një tjetër emërtim sipas një vendimi të Organizatës Botërore të Shëndetësisë. Mbi 1100 persona kanë...

Familja Prenga hap dyert e mortit/ Ende nuk e kanë trupin,...

Prindërit e Jak Prengës, i rrëmbyer në datën 17 janar 2020, kanë hapur dyert e mortit për të pritur ngushëllimet sipas riteve, megjithëse trupi...
WhatsApp DENONCO