E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Kerkim

Etiketim: kerkim

Aksident në Shkodër, një i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përplasur një person të identifikuar si I.I., 49...

E ka emrin në listën e më të kërkuarve/ Ish-shefi i...

Policia e Shtetit publikoi një listë me emrat e personave më të kërkuar. Për qarkun e Vlorës, ndër emrat më të kërkuar është edhe...

Doli të kërkonte bagëtitë, 74-vjeçari prej dy ditësh i humbur (DETAJE)

Një i moshuar rreth 74 vjeç ka humbur kontaktet me familjarët që prej mëngjesit të djeshëm. Mësohet se i moshuari Dh.B., ka dalë nga...

FNSH rrethon Lushnjen/ Ja kush është biznesmeni që kërkohet…

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë nga Tirana dhe Fieri kanë blinduar qytetin e Lushnjes, ndërsa janë në kërkim të biznesmenit Julian Sula, i njohur...

Ishin shpallur në kërkim/ Në pranga dy persona

NNë prangat e Policisë së Vlorës kanë rënë dy persona të cilët ishin shpallur në kërkim  nga DVP, për veprën penale prodhim dhe shitje...
WhatsApp DENONCO