E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Kck

Etiketim: kck

Bardhi publikon videon: SPAK nxjerr zbuluar propagandën e Edi Ramës me...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, nëpërmjet një postimi në rrjete sociale shprehet se SPAK nxjerr zbuluar propagandën e Edi Ramës me...

“OFL, alibia e Ramës për bashkëpunimin me krimin”/ Vasili: Po shqyen...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, tha se operacioni i OFL është një alibi për bashkëpunimin e rilindjes me krimin. Duke reaguar ndaj fjalimit të Kryeministrit...

“Jam shefi i KÇK, dola në terren”/ Berisha publikon foton

Prej disa ditësh në terren janë angazhuar forca të shumta policore në kuadër të asaj që njihet si anti-KÇk. Operacionet e policisë kanë shkaktuar...

“KÇK edhe për të kapur brekë”/ Ja çfarë ndodh në Tiranë...

Kap Ça të Kapësh ose shkurt KÇK është nga shprehjet më të përdorshme të Kryeministrit Edi Rama në muajt e fundit. Madje, Qeveria e...

KÇK, Mafia dhe Edi Rama

Nga Erl Kodra  KÇK - ja e Edi Ramës po dëmton në mënyrë të pariparueshme provat penale, me të cilat mund të hetohen dhe të...

KÇK, Mafia dhe Edi Rama

Nga Erl Kodra KÇK - ja e Edi Ramës po dëmton në mënyrë të pariparueshme provat penale, me të cilat mund të hetohen dhe të...

“KÇK e Mjedisit, 385 mln euro vjedhje”/ Malltezi: A vepron dot...

Kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ka publikuar një foto në rrjet, duke i vendosur dixhiturën “385 milionë euro vjedhje”....

“KÇK terrorizon qytetarët, nuk ndalon kriminelët”/ Berisha publikon denoncimet

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet mesazhet e qytetarëve nga zona të ndryshme të vendit, të cilët denoncojnë sjellnë brutale të policisë gjatë...

“Nga daullet e rindërtimit te topat e KÇK”/ Patozi: Merreni me...

Astrit Patozi, drejtues i Bindjes Demokratike, përmes një postimi në rrjet shkruan se ky vit duhet marrë me qetësi, pasi të gjithë janë në...

“Mua më merrni të keqen, po udhëheq reformën në drejtësi”/ Rama...

Kryeministri Edi Rama është përfshirë në replika dhe debate me ndjekësit e tij në rrjetin social, lidhur me anti-KÇK dhe OFL-në. Rama ka debatuar pothuajse...

“Shpikja e KÇK dhe OFeLi, kulmi i fshehjes së përgjegjësisë”/ Manjani...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet shkruan se shpikja e KÇK dhe OFeLi është kulmi i fshehjes së përgjegjësisë së...

Anti-KÇK/ Lubonja: Emergjenca janë pallatet që po japin Veliaj dhe Rama

Analistë dhe politikanë të ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” kanë debatuar në lidhje me operaciknin OFL, i cili ka disa ditë...

Pse KÇK-ja është e pavlefshme/ Ngjela numëron shkeljet Kushtetuese…

Spartak Ngjela në një analizë në rrjetet sociale ka numëruar shkeljet kushtetuese të Aktit Normativ të miratuar nga qeveria lidhur me anti-KÇK-në. Ngjela shprehet...
WhatsApp DENONCO