E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Italinë

Etiketim: italinë

Del Piero publikon foton nga Tirana për solidarizim ndaj Italisë (FOTO)

Italia është vendi i dytë në botë pas Kinës që po kalon një moment të vështirë, pasi koronavirusi ka shkaktuar mijëra të vdekur dhe...

Cristiano Ronaldo braktis Italinë, izolohet në Portugali

Pasi shoku i tij i skuadrës, Daniele Rugani, rezultoi pozitiv me coronavirus, Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të rikthehet në Itali. Portugezi fillimisht udhëtoi drejt...

Coronavirusi/ Miqësoret e kombëtares së Shqipërisë vihen në rrezik

Koronavirus që ka prekur Italinë rrezikon edhe dy miqësoret e kombëtares shqiptare në program për t’u luajtur në fund të muajit mars. Skuadra kuqezi...

Kobe Bryant godet Italinë: Racizmi atje i paprecedentë

Pa dyshim që nuk është një kujtesë e mirë ajo e Kobe Bryant, një legjendë e NBA, nga fqini ynë përtej Adriatikut. I intervistuar...
WhatsApp DENONCO