E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Infektiv

Etiketim: infektiv

E prekur nga Covid-19, humb jetën pacientja 85-vjeçare në Infektiv

Një paciente 85-vjeçare, H.K, e cila po trajtohej në spitalin Infektiv në Tiranë, pasi ishte prekur nga koronavirusi humbi jetën mbrëmjen e sotme. Sipas Ministrisë...

FOTO/ U shërua nga Covid-19, profesor Kraja rikthehet në Infektiv. Mesazhi...

Profesor Dhimitër Kraja është rikthyer mes kolegëve të tij në spitalin Infektiv për tu përballur me Covid-19, pak javë pasi u shërua nga virusi....

Me hundën plagë nga maska/ Manastirliu publikon foton e kryeinfermierit të...

Ilir Versula është një nga infermierët e pavionit të Infektivit, i kthyer në "Covid 1", i cili përballet çdo ditë me rrezikun e infektimit...

Shkon në 3 numri i efektivëve të policisë të prekur nga...

Shkon në 3 numri i punonjësve të policisë në Tiranë që rezultojnë të prekur nga Covid-19. Mësohet se njëri nga efektivët shërbente si oficer roje...

Veshi bluzën e bardhë dhe rifilloi punën tek Spitali Infektiv /...

Qeveria i drejtoi një thirrje mjekëve dhe infermierëve që kishin dalë në pension që ti bashkoheshin luftës ndaj Covid 19, që konsiderohet një armik...

Ja me çfarë ilaçi u kuruan te Infektivi pacientët që u...

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka treguar sot se kur mund të dalë Shqipëria nga karantina. Në një lidhje me “Skype” me emisionin “Zonë...

Viktima e 8 nga Covid 19/ Pacienti nga Fieri bëri infarkt...

Regjistrohet viktima e 8 nga koronavirusi në Shqipëri. Pacienti i fundit që ndërroi jetë ishte një 66-vjeçar nga Fieri, që ka pësuar infakt, ndërsa...

FOTO/ I dyshuar për Covid 19, djali i ri shtrohet në...

Një tjetër pacient ka mbërritur në spitalin Infektiv në Tiranë pas dyshimeve se është prekur nga koronavirusi. Nga fotot e publikuara nga LSA, duket se...

Dyshime për Covid 19, çifti nga Elbasani niset me urgjencë drejt...

Një çift nga Elbasani u transportua me urgjencë drejt repartit Infektiv në QSUT pas shfaqjes së shenjave me Covid 19. Bëhet fjalë për një burrë...

Covid 19, shënohet viktima e 5-të në Shqipëri

Një tjetër pacient i prekur nga koronavirusi ka humbur jetën në spitalin Infektiv në Tiranë, duke e çuar në 5 numrin e viktimave. Kjo është...

“Na dëshmuat se jo të gjitha ato që kemi thënë janë...

Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit ka bërë bashkë gra shkrimtare, studiuese, botuese, profesore në një mesazh drejtuar mjekëve të Infektivit, të cilët po...

Mediat kosovare: Një paciente dyshohet se është infektuar me koronavirus

Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës po dyshohet për një rast me koronavirus. Pacienti i dyshuar me koronavirus thuhet se ndodhet në ambientet e...
WhatsApp DENONCO