E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet I Love Tropoja

Etiketim: I Love Tropoja

Ermal Mamaqi ka dy fjalë për Sali Berishën: Paske pasur të…

Filmi "I love Tropoja" nisi dje turin dhe u shfaq për herë të parë në Tropojë. Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi u nderua nga...

“Njerëz të dështuar”, Arjola Demiri: U masturbova në skenë sepse…

Arjola Demiri është padyshim fenomeni aktual televiziv. Me pjesëmarrjen e saj në “I love Tropoja”, ajo ka treguar edhe njëherë aftësitë që ka në...

E ‘kërcënoi’ për filmin, Stresi ka dy fjalë për Edi Ramën...

Premiera e filmit “I love Tropoja” nga Ermal Mamaqi,u mbajt me datë 29 janar në Pallatin e Kongreseve. Filmi po vazhdon të shfaqet në kinema,...

Valdrin Pjetri shfaqet për herë të parë pas dorëheqjes, shoqërohej nga...

Ish-kryebashkiaku i Shkodrës, Valdrin Pjetri, është shfaqur për herë të parë në premierën e filmit të Ermal Mamaqit ‘I love Tropoja’ pas shkarkimit nga...

20 mijë euro/dita për xhirimin e “I Love Tropoja”! Ja skena...

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Rudina” dhe ka treguar se kostoja e filmit të tij më të ri...

“Mirë ta bënë që të vunë dysh”, Ermal Mamaqi ‘ironizon’ Elvana...

Në premierën e filmit “I love Tropoja”, që u mbajt në Pallatin e Kongreseve më 29 janar,  prisnim të shihnim edhe Elvana Gjatën, pasi...

“Edi Rama u mërzit që nuk erdhi Berisha”, Ermali tregon prapaskenat

Kasti i aktorëve të filmit "I love Tropoja" kanë qenë të ftuar në emisionin "Soiree". Një ndër veçoritë e filmit të dytë të Ermal Mamaqit...

“Gënjeshtar dhe nxitës i urrejtjes”/ Plas keq mes ish-deputetit dhe Ermal...

Ish-deputeti Azgan Haklaj, ditën e djeshme, ka bërë një shkrim drejtuar aktorit Ermal Mamaqi, duke e etiketuar si cënues të nderit për tropojanët. "Turp për...

Kushtet e ‘çuditshme’ të Encës dhe Edi Ramës për të qenë...

Ermal Mamaqi i ftuar në ‘Soiree’ ka treguar disa nga prapaskenat e filmit “I Love Tropoja”, premiera e të cilit u mbajt dje në...

Çifti simpatik! Sot një ditë e rëndësishme, Ami i bën dedikimin...

Premiera e "I love Tropoja" do të mbledhë VIP-a, artistë, biznesmenë e influencers në Pallatin e Kongreseve mbrëmjen e sotme. Në këtë ditë të rëndësishme,...

VIDEO/ “S’ka bir none, bir k*rve”, Edi Rama si kurrë më...

Kryeministri Edi Rama është shfaqur si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit, "I love Tropoja", që do të...

Pjesë e filmit edhe Edi Rama/ Dalin pamje të reja nga...

Aktori Ermal Mamaqi është shkëputur momentalisht nga emisionet televizive dhe është përqëndruar në botën e kinematografisë. Së shpejti pritet të dalë nb treg filmi “I...
WhatsApp DENONCO