E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Horoskopi boldnews host domain

Etiketim: Horoskopi boldnews host domain

Horoskopi/ Ky është parashikimi i yjeve për ditën e shtunë, 27...

Dashi-Nëse jeni të dashuruar, jeni të dhënë plotësisht. Momentalisht janë duke ndodhur disa ndryshime. Në punë, bëni mirë që të mendoni për të ardhmen,...

Këto shenja Horoskopi refuzojnë të rriten

Astrologët i konsiderojnë shenjat e mëposhtme të horoskopit si njerëz që nuk rriten kurrë pavarësisht viteve që kalojnë. Binjakët Një dashnor vërtet dinamik, sportiv, shoqëror dhe...

‘Ditë të zeza’ po afrojnë/ Kjo shenjë Horoskopi do të vuajë...

Sezoni i Gaforreve filloi dhe tani përgatituni për emocione, nota romanticiteti dhe shumë dashuri. Por, jo të gjitha shenjat përfitojnë pozitivitet në një periudhë...

‘Ju ka bekuar ‘Zoti’ do merrni shumë para’/ Zonja Meri ka...

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri: Dashi-Një punë dhe shtëpi që ju ka lodhur si koncept do duhet ta ndryshoni apo ta rinovoni. Përpiquni të...

Ja çfarë nuk duhet tu thoni shenjave të horoskopit

E keni vënë re sesi disa shprehje apo fjalë të zakonshme në dukje nxitin reagimin e ashpër të dikujt? Në fakt është shenja astrologjike...

‘Ditë Ferri’/ Meri Shehu ka lajme shumë të këqija për 3...

Sikur të mos mjaftojë situata e fundit e Covid-19, astrologia e njohur shqiptare Meri Shehu me parashikimin e saj për tre javët e ardhshme,...

Horoskopi/ Parashikimi i yjeve për ditën e hënë, 15 Qershor

Dashi: Parashikon një ditë të madhe rinovimi të hënën 15 qershor, veçanërisht falë Hënës në shenjë. Do të jetë një ditë e mbushur me...

Horoskopi javor sipas astrologut të madh britanik Rob Brezsny, 15-21 qershor

Dashi-Horoskopi ndërkombëtar i Rob Brezsny ju inkurajon të shfrytëzoni talentin tuaj unik për të qenë në gjendje të rikrijoni veten dhe të përshtateni me...

Ditë të ‘zeza’/ Ja parashikimi i yjeve për fundjavën

Dashi-Të kapshëm dhe të vëmendshëm ndaj detajeve, ju do të tregoni aftësi të madhe në marrëdhënie, duke i përballuar të gjitha problemet. Do të...

‘Do ju përmbyset bota’/ Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes...

Dashi-Këtë javë do të mund të vini në praktikë ato që keni mësuar gjatë eksperiencës suaj në punë dhe gjatë studimeve. Ka nga ata...

Parashikimi i fundjavës/ Meri Shehu ka lajme shumë të këqija për...

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e fundjavës për të gjitha shenjat e Horoskopit. Lexo më poshtë: Dashi Këtë periudhe nuk duhet të merreni me çështje...

Horoskopi/ Ja çfarë parashikojnë yjet për ju, e shtunë 6 qershor...

Dashi-Dita do të jetë mjaft pozitive sa i takon dashurisë, ku do keni mundësi që të bëni paqe, apo të takoni persona që t’iu...
WhatsApp DENONCO