E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Henze

Etiketim: henze

Përgjigje ndaj Soreca-s/ Martin Henze: Rama dëshiron të shfuqizojë lirinë e...

Martin Henze, Këshilltari ekonomik pranë CDU-së, i është përgjigjur deklaratave të ambasadorit të BE-së Luigi Soreca, në lidhje me paketën "anti-Shpifje”. Soreca tha se...

“Anti-KÇK, teatër absurd i Ramës”/ Martin Henze: Bie në kundërshtim me...

Martin Henze, një prej këshilltarëve ekonomikë pranë CDU, ka reaguar përmes rrjeteve sociale lidhur me miratimin e paketës “Anti-KÇK” nga qeveria Rama, për të...

FOTO/ Martin Henze: Soros, rezultate katastrofike në Shqipëri. Me autokratin Rama…

Martin Henze, Këshilltar Ekonomik pranë CDU-së, dhe një nga kritikët e ashpër të Kryeministrit Edi Rama, ka shprehur kritika të forta në drejtim të...

“Sa leje ndërtimi ke dhënë, çfarë lidhje kanë ndërtuesit me …...

Martin Henze, një prej këshilltarëve pranë CDU-së gjermane, përmes një reagimi në rrjetet sociale, i ka drejtuar disa pyetje Kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj...

“Rama person i padëshirueshëm në BE”/ Thirrja e Martin Henze: Shqiptarët...

Edi Rama është person i padëshirueshëm në BE. Shqiptarët duhet të ngrihen dhe të mbrojnë Kombin. Kështu shkruan Martin Henze, këshilltar ekonomik pranë CDU dhe...

“Qeveria Rama është kundër kombit shqiptar” / Henze mesazh të fortë:...

Qeveria Rama është kundër kombit shqiptar. Kështu shkruan Martin Henze, këshilltari ekonomik pranë CDU-së, partisë së kancelares Angela Merkel, në një postim në rrjet. Hanze, një...

Reforma në drejtësi një katastrofë/ Këshilltari gjerman i përvishet Sorecas dhe...

Nuk është reformë, por katastrofë. Kështu shprehet përmes një postimi në rrjetet sociale, Martin henze, këshilltar ekonomik pranë CDU-së, partisë së kancelares Angela Merkel. Henze...

A keni shkuar në burg në Francë në vitin 1994? /...

Ekspert i politikës gjermane, njohës i zhvillimeve në Shqipëri, dhe një nga kritikët e fortë të Kryeministrit Edi Rama, Martin Henze, i ka drejtuar...

Nuk ka bisedime me Ramën, të dorëhiqet/ Mesazhi i fortë nga...

Martin Henze, këshilltari ekonomik pranë CDU-së, shprehet se Kryeministri Edi Rama duhet të japë dorëheqjen. Reagimi i Henze ka ardhur pas atentatit ndaj prokurorit Arjan...

Në ADN-në e Ramës nuk ka programim për shtetin ligjor dhe...

Nga Martin Henze Që nga marrja e pushtetit nga Mustafa Rama, Shqipëria karakterizohet nga: 1. Rritja masive e trafikut të heroinës e kokainës drejt Evropës....

Këshilltari i Merkel: Rama të nisë bisedimet me opozitën për qeverinë...

Supozoj se partia aktuale qeverisëse është aq e mençur dhe do të fillojë bisedimet me opozitën me qëllim të formimit të një qeverie kalimtare...

Këshilltari i Merkel: Autokrati Rama ka humbur, koha për ndryshim në...

Martin Henze, këshilltar ekonomik i partisë së kancelares Angela Merkel, CDU, shkruan se Gjermania dhe Franca i kanë drejtuar kritika të pastra kryeministrit Edi...

Formula gjermane për zgjidhjen e krizës/ Qeveri tranzitore me specialistë, në...

Partitë politike shqiptare duhet të ulen dhe të dalin mbi interesat partiake për Shqipërinë. Është ky apeli i Martin Henze, këshilltari ekonomik i CDU-së...
WhatsApp DENONCO