E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Hasanaj

Etiketim: hasanaj

Gara për kushtetuesen, Apeli Administrativ rrëzon padinë e Hasanajt ndaj KED

Shaqir Hasani një nga kandidatët për garën për anëtar të Gjykatës Kushtetuese është rrëzuar nga Gjykata e Apelit Administrativ. Hasni kishte dërguar në apel...

Shkodër, arrestohet edhe bashkëpunëtori i Hasanaj, qëndronin në Velipojë

Bashkë me Ilirjan Hasanaj është arrestuar edhe bashkëpunëtori i tij në plagosjen e shefit të policisë bashkiake, Verzan Bajrakurtaj. Mësohet se Bajraktari është i...

Vetëdorëzohet Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që qëlloi mbi shefin e Policisë Bashkiake...

Ilirjan Hasanaj, i riu që qëlloi mdi drejtorin e Policisë Bashkiake të Shkodrës pak ditë më parë është vetëdorëzuar. Kujtojmë se babai i tij punonjës...

“Baba të ka shpirt, dorëzohu një orë e më parë”, djali...

Teksa i biri i tij është në kërkim për atentatin ndaj shefit të Malësisë së Madhe Mentor Hasanaj dhe babait të tij, ngjarje kjo...

U plagos në Shkodër, rrëfehet Mentor Hasanaj

Pas plagosjes disa ditë më parë në Shkodër, Mentor hasanaj ka dhënë dëshminë e tij para policisë. Mësohet të ket thënë se nuk ka...
WhatsApp DENONCO