E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Hamilton

Etiketim: hamilton

Situata e coronavirusit, Hamilton: Fakti që do të garojmë, tregon se...

Ndërkohë që shumica e ligave sportive më të ndjekura në botë janë ndalur për shkak të koronavirusit, nuk ka ndërmend të bëjë të njëjtën...

Messi lë mbrapa Ronaldon, ndan çmimin e radhës me Hamilton

Lionel Messi dhe Lewis Hamilton janë fituesit e "Sportistit të vitit" në çmimet "Laures". Sportistë dhe ish-sportistë nga shumë fusha dhe disiplina bashkuan votat...

Totto Wolf largon Ferrarin: “Nuk e lëshoj Hamilton-in, ai është prioriteti...

Kohët e fundit është përfolur për një kalim të Lewis Hamilton te skuderia e Ferrarit. Ndërsa ajo çfarë e ka bërë këtë gjë më të...
WhatsApp DENONCO