E premte, Gusht 14, 2020
Etiketimet Gropa

Etiketim: gropa

Thellohet gropa në buxhet, financave u mungojnë 91 milionë euro

Mosrealizimi i të ardhurave në raport me atë që planifikohej të mblidhej në fillim të vitit është thelluar dhe më tej gjatë muajit tetor,...
WhatsApp DENONCO