E entje, Gusht 6, 2020
Etiketimet Globaizmi

Etiketim: globaizmi

A e ka vrarë COVID-19 globalizmin?

Qarkullimi i lirë i njerëzve dhe mallrave do të ngadalësohet Edhe para pandemisë, globalizimi ishte në telashe. Sistemi i hapur i tregtisë që ka mbizotëruar...
WhatsApp DENONCO