E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Gjuzi

Etiketim: gjuzi

Covid 19/ Deputeti Kujtim Gjuzi nuk pyet për virusin, ja si...

Ndërkohë që jo vetëm Shqipëria , por e gjithë bota janë vënë në alarm për shkak të koronavirusit dhe masat për parandalimin e tij...

I pakrehur dhe me njolla, reagon Kujtim Gjuzi: Flokët i kam...

Kujtim Gjuzi ka reaguar përmes një postimi në rrjet mbi lajmet e dhëna dje se ai shkoi në seancën plenare të Kuvendit i pakrehur...

Me kollare me njolla dhe i pakrehur, çfarë ka ndodhur me...

Deputeti Kujtim Gjuzi gjatë seancës së sotme Parlamentare është parë me një paraqitje jo të zakonshëm. Ajo që ka rënë në sy gjatë prezencës së...

Gallata nga Kuvendi/ Gjuzi: Punoj deri natën vonë ndaj ma dha...

Deputeti i "opozitës së re" Kujtim Gjuzi tha sot gjatë seancës parlamentare se ai nuk rri kot, por punon. Madje për shkak të...

“Herë tjetër flasim ndryshe…”/ Kujtim Gjuzi paralajmëron Sandër Lleshaj

“Herë tjetër do flasim ndryshe”. Kështu iu drejtua deputeti Kujtim Gjuzi, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, gjatë seancës parlamentare. Ndërsa mori fjalën në Kuvend, duke...

Tërmeti i 26 nëntorit/ Kujtim Gjuzi jep shpjegimin e tij: Ishte...

Deputeti Kujtim Gjuzi ka propozuar që deputetët të lenë pagën e tyre për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas Gjuzit, zona ku...

Batutat/ Gjuzi: Rama më kërcënoi, por s’më tremb dot. Gabimi i...

Kujtim Gjuzi akuzoi sot kryeministrin Rama se e ka kërcënuar. Pas Rudina Hajdarit që denoncoi një kërcënim që i kishin bërë në zyrën e...

Zhvillimet në Kuvend/ Pas Hajdarit edhe Gjuzi thotë që u kërcënua:...

Pas deputetes Rudina Hajdari, e cila në seancë parlamentare deklaroi se është kërcënuar në zyrën e saj, dhe kërkoi marrjen e masave të sigurisë...

“Ishalla e varin kuksianët”/ Ilirjani nxjerr foton e Gjuzit: Ku është...

Biznesmeni i njohur Elton Ilirjani, i cili prej kohësh ka pranuar publikisht prirjen e tij seksuale ndaj meshkujve, ka reaguar sërish me një postim...

Mesazhi i Kujtim Gjuzit para protestës/ Ja çfarë i kërkon policisë…

Opozita e bashkuar do të protestojë sot para godinës së Kryeministrisë me kërkesën e vetme “Rama ik”. Ndërkohë pak orë para nisjes së protestës, Kujtim...

Gjuzi: Dal në protestën e PD-së nëse nuk më godet njeri...

Kujtim Gjuzi, deputet i opozitës së re, tha se ishte i gatshëm të merrte pjesë në protestat e opozitës, nëse e merrte Bashan ë...

Më mirë të më djegin mua se Parlamentin/ Deputeti Gjuzi i...

Aktori Laert Vasili i kërkoi kreut të partisë Konservatore,Kujtim  Gjuzi se nëse në 25 maj qytetarët sulmojnë intitucionet të dalë i veshur ushtarak dhe...

Kujtim Gjuzi nuk ndalet: Kur ma mbyllin telefonin 1 herë, unë...

Kujtim Gjuzi, deputet i opozitës së re, tha se nuk është absolutisht e vërtetë që ai është më i afërt me Edi Ramën sesa...
WhatsApp DENONCO