E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Floida Kerpaci

Etiketim: Floida Kerpaci

I ka ardhur fundi/ Incidenti i Ramës me studentin, Kërpaçi: Askush...

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim dhe ish-deputetja e LSI, Floida Kërpaçi ka reaguar për incidentin që ndodhi dje në Pallatin e Kongreseve me...

Floida Kërpaçi: Korrupsioni mbyt ekonominë…

Nga Floida Kërpaçi Korrupsioni mbyt ekonominë, vret mirëqenien e familjeve, dëmton demokracinë dhe padrejtësisht i mohon të rinjve shanset për të ecur përpara në jetë....
WhatsApp DENONCO