E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Ermal Mamaqi

Etiketim: Ermal Mamaqi

Video EPIKE/ Ermal Mamaqi rruan kokën pasi i thonë se “ti...

Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, ka qenë prej ditësh aktiv në rrjete sociale duke qëndruar në kontakt me ndjekësit e tij. Ai...

Ermal Mamaqi i kushtoi këngë, reagon mjeku infeksionist Pëllumb Pipero (Video)

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ka kushtuar një këngë mjekut infeksionist Pëllumb Pipero i cili gjatë gjithë kësaj kohe ka ndihmuar qytetarët me...

I trishtuar, Ermal Mamaqi bën postimin më prekës në këto ditë...

Shqipëria dhe shumë vende të tjera të botës po jetojnë me frikën e pandemisë koronavirus, sëmundje kjo që çdo dit po merr mijëra jetë...

Ami dhe Ermali organizojnë festën perfekte për vajzën e tyre në...

Vogëlushja e aktorit të humorit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toskës ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Ami ka postuar në Instagram disa pamje nga festa...

Ermal Mamaqi suprizon Amardën në mënyrën më të bukur për ditëlindje...

Amarda Toska feston ditëlindjen ditën e sotme. Amarda është surprizuar nga bashkëshorti Ermal Mamaqi me rastin e ditëlindjes. Ai publikoi disa foto nga zyra e Amardës...

Dita e të dashuruarve/ Ja si po e festojnë VIP-at shqiptarë...

14 shkurt 2020 dita e të dashuruarve. Ja si e kanë uruar partnerin e tyre VIP-at shqiptarë Julian Deda ka pozuar me bashkëshorten në një...

“Objekte sulmi” pa arsye/ Rezarta Shkurta: Dua të jem e urryer...

Rezarta Shkurta ka postuar një shkrim të gjatë në Instagram dhe e nis me shprehjen “Dua të jem e urryer nga ju”. Rezarta ka marrë...

Ermal Mamaqi ka dy fjalë për Sali Berishën: Paske pasur të…

Filmi "I love Tropoja" nisi dje turin dhe u shfaq për herë të parë në Tropojë. Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi u nderua nga...

“Unë ju kam bo hasha”, Gent Lako “shan” Ermal Mamaqin: Po...

Ermal Mamaqi vijon të shkaktojë pakënaqësi me filmin dhe deklaratat e tij, kësaj here ankesat vijnë nga vetë kompozitori i njërës prej kolonave zanore...

“Njerëz të dështuar”, Arjola Demiri: U masturbova në skenë sepse…

Arjola Demiri është padyshim fenomeni aktual televiziv. Me pjesëmarrjen e saj në “I love Tropoja”, ajo ka treguar edhe njëherë aftësitë që ka në...

E ‘kërcënoi’ për filmin, Stresi ka dy fjalë për Edi Ramën...

Premiera e filmit “I love Tropoja” nga Ermal Mamaqi,u mbajt me datë 29 janar në Pallatin e Kongreseve. Filmi po vazhdon të shfaqet në kinema,...

Ermali tregon për xhelozinë e Amit: “Të rrish me Encën…”

Ermal Mamaqi i ftuar ditën e djeshmë në emisionin “Rudina” ka folur në lidhjë me xhelozinë e gruas së tij, Amarda Toska, për skenat...

20 mijë euro/dita për xhirimin e “I Love Tropoja”! Ja skena...

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Rudina” dhe ka treguar se kostoja e filmit të tij më të ri...
WhatsApp DENONCO