E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Erion Alibej

Etiketim: Erion Alibej

Video/ Si u arrestua 7 vite më parë në Itali porositësi...

Erion Alibej u arrestua sot në Elbasan me akuzën e porositjes dhe organizimit të dy vrasjeve në këtë qytet, ndërsa dyshohet edhe për një të...

Erion Alibej dyshohet se porositi edhe vrasjen e Bujar Çelës

Përveçse porositi vrasjet e Emiljano Ramzanit dhe Regis Runajt, Erion Alibej dyshohet se ishte i përfshirë në vrasjen e Bujar Çelës, vëllait të Talo...

Porositi dhe organizoi vrasjet e Elbasanit – Ja kush është Erion...

BoldNews.al ka siguruar foton e Erion Alibej, 34-vjeçarit që porositi dhe organizoi vrasjet e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt në Elbasan. Erion Alibej përdorte edhe...

Porositësi i vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt/ Arrest me...

Arrestohet 34-vjeçari Erion Alibej që porositi vrasjet e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt në Elbasan. Policia ka arrestuar Erion Alibej , i cili mendohet...
WhatsApp DENONCO