E entje, Shtator 16, 2021
Etiketimet Emre can

Etiketim: emre can

VIDEO/ Gafë e Emre Can, Man.City barazon rezultatin ndaj Dortmund

Manchester City ka barazuar 1-1 ndajBorussia Dortmund në minutën e 54’. Riyad Mahrez ka shënuar nga pika e bardhë e penalltisë. 11-metërsh u shkaktua nga...

Dortmund-i triumfon ndaj Herthës dhe konsolidon vendin e dytë

Skuadra e Borussia Dortmund ka shënuar fitore të rëndësishme por tejet të vështirë kundër Hertha Berlin. Ekipi ‘verdhë e zi’ arriti ta mposhtë kryeqytetasit me...

Emre Can: Dortmund synon titullin, ju tregoj mentalitetin e CR7!

Emre Can iu bashkua në janar skuadrës së Borussia Dortmund dhe objektivat e mesfushorit janë të qarta. Titulli kampion, por edhe Champions League, dëshirohen...

Emre Can zbulon prapaskenat e kalimit te Borussia Dortmund

Emre Can iu bashkua skuadrës së Borussias së Dortmundit gjatë merkatos së janarit nga Juventusi. Mesfushori gjerman, nuk ishte aspak në preferencat e trajnerit Sarri,...

Emre Can zyrtarizohet te Dortmundi, ja cilin numër do të mbajë

Emre Can ishte një nga liderët e mesfushës së Juventusit nën drejtimin e Allegrit sezonin e kaluar. Ndërsa me ardhjen e Sarrit, mesfushori gjerman...
WhatsApp DENONCO