E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Elvis naci

Etiketim: elvis naci

Naçi nxjerr shifrën: U mblodhën mbi 5 mln € për familjet...

Dje Elvis Naçi bëri publike shifrën e grumbulluar duke llogaritur gjithë valutat në euro, dollarë, franga dhe paund deri pas mesnatës të së martës....

Hajriz Brcvak nga Mali i Zi, dhuron 85 mijë euro për...

Elvis Naçi ka dhënë një ndihmë shumë të madhe për të prekurit nga tërmeti i cili me fondacionin Firdeus ka arritur të grumbullojë mbi...

Elvis Naçi dhuron 10 mijë euro/ Reagon pas akuzave:”Nuk do të...

Hoxhë Elvis Naçi ka qenë pranë të prekurve nga tërmeti në këto ditë të vështira dhe ka bërë thirrje për mbledhjen e fondeve që...

“Të bëhemi bashkë në dhimbjen që ka dërrmuar Shqipërinë, të ndërtojmë...

Imami Elvis Naçi njofton se ka marrë përsipër të rindërtojë të gjithë pallatat e shkatërruara nga tërmeti i 26 nëntorit. Në një postim në...

Elvis dhe Fatma Naçi/ Historia e çiftit ideal dhe martesës perfekte

Bashkëshortja e imamit të njohur Elvis Naçi ka ndarë për herë të parë historinë e tyre të dashurisë dhe zanafillat e saj. E ftuar...

17 vite me imamin Elvis Naçi, Fatma rrëfen takimin e tyre...

Bashkëshortja e imamit të njohur Elvis Naçi ka ndarë për herë të parë historinë e tyre të dashurisë dhe zanafillat e saj. E ftuar...

Mustafa Nano ‘shpërthen’ kundër Elvis Naçit: Është një hipokrit!

Gazetari Mustafa Nano ka reaguar sërish kundër Imamit, Elvis Naçi. Në monologun e lexuar në emisionin ‘Provokacia’ në ABC News, Nano ka thënë se...

Elvis Naçi profet mbi profetët, edhe Ronaldo ngjan më mysliman se...

Në monologun e tij në emisionin “Provokacija”, analisti Mustafa Nano u ndal tek një video e imamit të njohur shqiptar, Elvis Naçi, që pasi...

‘Paraja po hedh tuç gazetarinë’/Si ndikoi Elvis Naçi në largimin e...

Nga drejtimi i emisionit “Shqiptarët për Shqiptarët është larguar moderatorja Ola Bruko. Gazetari Artan Kristo ka treguar se Elvis Naçi ka blerë kohën televizive...

A do të kandidojë për Bashkinë e Tiranës? Ja përgjigjia e...

Prej kohësh emri i Elvis Naçit, imami i Xhamisë së Tabakëve, është lakuar si një kandidat i mundshëm për Bashkinë e Tiranës. Madje në mjaft...
WhatsApp DENONCO