E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Droge boldnew shsot domain

Etiketim: droge boldnew shsot domain

U kapën me çantat me dr*gë, arrestohen një shqiptar dhe një...

Policia greke ka arrestuar në kufirin me Shqipërinë, dy persona, njërin grek dhe tjetrin shqiptar. Mediat helene shkruajnë, se policia i ka ushtruar kontroll dy...

Kapen 90.5 kg drogë në kufirin grek, ja nga vinte

Kontrollorët e Autoritetit të Pavarur të të Ardhurave Publike në Greqi, kanë ushtruar kontroll mbi një kamion që vinte nga Maqedonia e Veriut. Gjatë kontrolleve,...

Kapet 1 kg kokainë e pastër në Brindisi, ishte fshehur në...

Mbi një kilogram kokainë e pastër është gjetur brenda një kamioni, i cili sapo kishte mbërritur në portin italian të Brindisit.  Droga u zbulua...

‘Koordinimi’ / Kapen në Kakavijë 15 kg heroinë, arrestohet 63-vjeçari nga...

Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Koordinimi” në Kakavijë. Gjatë kontrollit në këtë pikë kufitare, në një kamion janë kapur 15 kilogramë...

Llogari bankare në Shqipëri për nëndetësen që do të transpotonte drogë,...

Hetuesit amerikanë zbuluan pas vdekjes së një biznesmeni mioner nga Michigan se ai bënte një jetë të dyfishtë, duke financuar një rrjet të fortë...

‘Karantina’/ Furnizonin qytetin me drogë, arrestohen 5 shqiptarët

Policia italiane ka arrestuar 5 shqiptarë, të cilët akuzohet se shisnin kokainë. Në kuadër të operacionit të koduar ‘Karantina’ mësohet se shqiptarët kanë furnizuar...
WhatsApp DENONCO