E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Drejtoret

Etiketim: drejtoret

Rama mbledh drejtuesit politikë në qarqe: Hiqni drejtorët që dështuan, stop...

Sot në selinë e PS-së kryeministri Edi Rama për rreth dy orë mblodhi drejtuesit politikë të qarqeve me fokus organizimin. Burime nga mbledhja e shtabit...

Fushata e 25 prillit/ Veliaj ndryshon drejtorët e Bashkisë, ikën edhe...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj, ka vendosur të ndryshojë drejtorët që ka nën varësi, duke përgatitur kështu terrenin për fushatën e zgjedhjeve të 25...

Në prag të fushatës, Rama mbledh drejtorët / “O Kukësi hë...

Kryeministri Edi Rama thirri sot në një mbledhje drejtorët rajonalë të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, takim i zhvilluar në Kryeministri dhe që zgjati për...
WhatsApp DENONCO