E mërkurë, Janar 27, 2021
Etiketimet Donatore

Etiketim: donatore

VIDEO/ Kryemadhi: 880 mln euro janë kredi, do i shlyejnë shqiptarët....

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, tha sot se konferenca e donatorëve tregoi se s’ka asnjë paragjykim ndaj shqiptarëve. Kryemadhi kërkoi nga qeveria që të tregojë...

Pas konferencës së donatorëve, Rama nuk përmbahet/ Ja mesazhi që u...

Kryeministri Edi Rama tashmë ndodhet në qiellin e 7-të. Pas konferencës së donatorëve në Bruksel ku u mblodh një shumë e konsiderueshme për rindërtimin,...

Tërmeti/ New York Times: Në janar, KE konferencë donatorësh për Shqipërinë

Komisioni Europian ka njoftuar se vendet anëtare kanë rënë dakord të zhvillojnë në janar, në Shqipëri, një konferencë donatorësh për të ndihmuar vendin ballkanik...

Tryeza e donatorëve do të mbahet në Tiranë / Rama i...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me mbajtjen e tryezës së donatorëve, për ndihmat ndaj tërmetit të 26...

Dëmet nga tërmeti/ Irena Beqiraj: Nuk pres rezultate serioze nga tryeza...

“Donatorët e paraqitur deri më tani shumë mirë që janë, por unë nuk pres ndonjë rezultat serioz nga kjo tryezë mes donatorëve dhe qeverisë”,...
WhatsApp DENONCO