E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Domain check

Etiketim: domain check

A e ka vrarë COVID-19 globalizmin?

Qarkullimi i lirë i njerëzve dhe mallrave do të ngadalësohet Edhe para pandemisë, globalizimi ishte në telashe. Sistemi i hapur i tregtisë që ka mbizotëruar...
WhatsApp DENONCO