E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Dayot Upamecano

Etiketim: Dayot Upamecano

Leipzig-u në hall, pas Timo Werner klubet evropiane kërkojnë dhe yllin...

Pas Timo Werner një tjetër futbollist i Leipzigut rrezikon të lërë skuadrën në fundin e sezonit. Emri i tij është Dayot Upamecano, i cili...
WhatsApp DENONCO