E shtunë, Maj 8, 2021
Etiketimet Ciro Immobile

Etiketim: Ciro Immobile

Telashe për Lazion, Ciro Immobile kërkohet në Premier League

Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, ka disa kohë që po kërkon një përforcim në repartin e sulmit. Sipas raportimit të mediave italiane, portugezi e...

‘Dashuria’ e Ciro Immobile: Kam zgjedhur të ‘martohem’ me Lazion!

Ciro Immobile i premton dashurinë e përjetshme Lazios. Gjithnjë e më vendimtar për ekipin bardhekaltër, gjithnjë e më shumë shpirti dhe simboli i një...
WhatsApp DENONCO