E dielë, Dhjetor 8, 2019
Etiketimet Cdu-csu

Etiketim: cdu-csu

Deklarata e CDU/CSU për krizën në Shqipëri/ Basha: Mirëpresim angazhimin e...

Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së CDU/CSU lidhur me krizën politike në Shqipëri. Ndër të tjera në deklaratë i kërkohet palëve...

Situata në Shqipëri/ CDU-CSU: Demostratat tipar dallues i demokracisë, dorëzimi i...

CDU/CSU grupimi më i madh parlamentar në Gjermani, pjesë e Partive Popullore Europiane, përmes një deklarate shprehet se protestat dhe demostratat bëjnë pjesë tek...
WhatsApp DENONCO