E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Bylis – Tirana

Etiketim: Bylis – Tirana

Bylis-Tirana/ Anulohet mbledhja e Komisionit të Etikës, ja si do të...

Mbledhja e Komisionit të Etikës, e cila do të diskutonte dhe do të merrte një vendim për ndeshjen e shumëpërfolur midis Bylisit dhe Tiranës...

Hetimi i ndeshjes Bylis-Tirana, Halili flet pas thirrjes në Komisionin e...

Përfaqësues të klubit të Tiranës u paraqitën ditën e sotme rreth orës 14:00 në selinë e FSHF, ku edhe u zhvillua seanca dëgjimore dhe...

FSHF ngre grupin e punës për të hetuar takimin Bylis-Tirana

Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur hetimet për ndeshjen Bylis-Tirana, e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë.Siç raporton Procesi Sportiv, një...

Dyshimet për trukim të takimit Bylis – Tirana, FSHF kërkon informacion...

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar lidhur me gjysmëfinalen e kupës Bylis – Tirana (2-1) dhe raportimeve se ndeshja mund të ketë qenë e...

Të Fundit