E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Bushati boldnew shsot domain

Etiketim: bushati boldnew shsot domain

Bushati: Në Tiranë rilindja ka bërë masakër, kandidatët e rinj kanë...

Analisti Andi Bushati në një përballe me zv.ministrin e Ramës, Ilir Kadinë, ka deklaruar se në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë ëhstë bërë...

Si duhet kuptuar vendimi i Gjykatës së Strasburgut pro Lapsi.al

Nga Andi Bushati Sot ka ndodhur një ngjarje e rrallë, një nga ato që mbahen shënim në historinë e drejtësisë dhe mediave të një vendi....

Bushati: Kryeministri i ardhshëm Basha do t’i kthejë Shkodrës vëmendjen e...

Janë lodhur dhe ndihen të harruar nga premtimet që qeveria Rama ka bërë prej 8 vitesh, banorët e lagjes Perash kërkojnë ndryshimin për problemet...
WhatsApp DENONCO